6 бер. 2021

Напередодні свята

Напередодні Міжнародного жіночого дня 8 Березня у 2-Б класі Томаківського НВК "ЗОШ І-ІІІ ст.-ДНЗ"№ 1 був проведений майстер-клас.
3 бер. 2021

Всеукраїнська українознавча гра-конкурс "Соняшник-2021

Сьогодні у закладі відбулася Всеукраїнська українознавча гра-конкурс "Соняшник-2021
16 груд. 2020

Конкурс малюнків "Світ без насильства - це світ щасливих дітей"

Діти малюють світ без насильства.
10 груд. 2020

Міжнародний день прав людини

Фотофлешмоб від творчого активу 10 – Б класу: Товстоног Лілії, Вареник Владислави, Чернишової Аліки та Каряки Владислави, щоб нагадати всім про гідність кожної особистості та необхідність захисту своїх прав.
4 груд. 2020

День пам'яті жертв голодомору

Заходи до Дня пам'яті жертв голодомору
10 жовт. 2020

Всесвітній день психічного здоров'я

Традиційний фотофлешмоб від творчого активу учнів 10 Б класу
19 вер. 2020

Тиждень юного натураліста

Плекати в дитині паростки любові до рідної землі, природи рідного краю, розуміння відповідальності за майбутнє своє та наступних поколінь - це справа непроста й відповідальна!
17 вер. 2020

День рятівника!

Вітання з Днем рятівника
10 вер. 2020