26 лист. 2022

Пам'ятаємо. Єднаємося. Переможемо

Сьогодні в Україні та світі вшановують пам'ять жертв Голодоморів. Інформаційна кампанія цьогоріч проходитиме під гаслом "Пам'ятаємо. Єднаємося. Переможемо".
24 жовт. 2022

Оголошується набір першокласників на 2023-2024 навчальний рік

Якщо ви обрали саме наш навчальний заклад,то великий і дружний педагогічний колектив буде радий бачити Вас та Вашу дитину у стінах нашого закладу!
23 січ. 2022

Акція-ярмарок "Еко-сумка , як альтернатива пластиковим пакетам, це зручно і екологічно чисто"

Екопакети-це філософія життя, яка закликає не шкодити, а допомагати цьому світу. І не тому, що модно, а тому, що інакше вже ніяк.
22 січ. 2022

ЄДИНИЙ УРОК СОБОРНОСТІ "ЄДНАННЯ ЗАРАДИ НЕЗАЛЕЖНОСТІ"

22 січня в Україні традиційно відзначають День Соборності. Ми вшановуємо це свято сьогодні, говоримо про важливе - про мир, територіальну цілісність нашої Батьківщини, історичне минуле, культуру й традиції, про волелюбність українського народу, прагнення до свободи та незалежності.
21 січ. 2022

Фото челенджі до Дня Соборності України

Участь класних колективів в обласному фото челенджі до Дня Соборності України "Разом нас багато! Нас не подолати!"
24 груд. 2021

Новорічна казка

З початком новорічних святкувань у школі поселилась новорічна казка. Щодня для дітей надходять подарунки, смаколики, сюрпризи від чарівників, які живуть серед нас.
17 груд. 2021

STEM-лабораторія

17 грудня 2021 року до Томаківського ліцею №1 Томаківської селищної ради Дніпропетровської області відбулась наступна поставка товару з реалізації програми "Спроможна школа для кращих результатів"
16 груд. 2021