2 вер. 2019

День знань!

30 черв. 2019

Зірковий випускний бал

Випускний... така хвилююча, радісна і водночас сумна подія, що відбувається лише один раз у житті. Саме тому одинадцятикласники готуються до свого свята задовго, продумуючи кожну деталь, адже це залишається у пам'яті та серці кожного випускника
31 трав. 2019

Останній дзвоник

31 травня! Останній дзвоник!
30 трав. 2019

"Ура, канікули"

У нас сьогодні свято - ми радіємо разом закінченню навчального року. "Ура, канікули"
10 квіт. 2019

Проект "Зустріч весни в Україні:звичаї та обряди"

Сьогодні свій проект "Зустріч весни в Україні:звичаї та обряди" захищали учні 10 А класу. Цей захід - спільна робота учнів 10 А та 2 В класів, класного керівника Коваленко В.О. та першої вчительки Чепурної Н.С.
10 квіт. 2019

Сортування сміття

Звичка українців змітати все сміття в один контейнер вже має відійти в минуле. І чим швидше, тим краще для всіх нас.
3 квіт. 2019

Тематичний урок "Зустріч птахів"

В Томаківському музею відбувся тематичний урок "Зустріч птахів" з учнями 2-А класу Томаківського НВК №1
22 бер. 2019

Фестиваль педагогiчних iнновацiй освiтян Днiпропетровщини

Фестиваль педагогiчних iнновацiй освiтян Днiпропетровщини принic чудовi результати
22 бер. 2019

Методичний тиждень з розвитку науково-дослідницької пошукової творчості

Цікаво проходить в школі методичний тиждень з розвитку науково-дослідницької пошукової творчості. Урок Єгорової Наталії Аврамівни в 3-В класі був особливим, еврестичним, вражав своєю науковістю.
21 бер. 2019

тематичний день " Подорож Краплинки"

У рамках методичного тижня в 4 А класі був проведений тематичний день " Подорож Краплинки". Краплинка завітала на кожен урок і приносила різну корисну і незнайому інформацію, а ще різні творчі завдання.