28 трав. 2021

Останній дзвоник

Пролунав Останній дзвоник для наших випускників - чарівний, магічний, незабутній!
21 трав. 2021

Безпека на дорозі

Цікаві та корисні зустрічі учнів з інспектором ювенальної превенції Масликом В.Є. та поліцейським офіцером Томаківської громади Левадою О.М. в рамках тижня безпеки дорожнього руху.
21 трав. 2021

Набір на корекційно-розвиткові заняття

Оголошується набір на корекційно-розвиткові заняття до КУ «Інклюзивно – ресурсний центр» Томаківської селищної ради
20 трав. 2021

День вишиванки

Наш колектив також приєднується до святкувань Дня вишиванки і підтримує його спільною світлиною!
19 трав. 2021

Вітаємо переможців

14 трав. 2021

День цивільного захисту

День цивільного захисту в нашій школі пройшов відповідно до плану підготовки закладу та учнів до дій у надзвичайних ситуаціях. Розпочався він радіолінійкою, де були оголошені цілі та завдання заходу.
22 бер. 2021

Всесвітній день людини з синдромом Дауна

21 березня щороку в Україні і світі відзначають Всесвітній день людини з синдромом Дауна
19 бер. 2021

Міжнародний день Щастя!

Творчий актив неймовірно талановитих учнів 10 б класу розробили власний календар ЩАСТЯ.
10 бер. 2021

Шевченківські дні

Тиждень, присвячений Шевченківським дням, розпочався
9 бер. 2021

День відкритих дверей для майбутніх першокласників

Інформація для батьків майбутніх першокласників!!!