Світло миру з Віфлеєму

23 груд. 2022

Віфлеємський вогонь миру в Томаківці
або «Світло миру з Віфлеєму»
«Вогонь любові, вогонь добра неси у світлі ліхтаря…»- співається в колядці Соломії Кейван про почесну місію донести в людські оселі Віфлеємський вогонь миру. Учасницею міжнародної щорічної скаутської акції, започаткованої 1999 року, котра полягає у поширенні символічного вогню, запаленого на місці народження Ісуса Христа, проекту «Світло миру з Віфлеєму», стала учениця 8-Б класу Томаківського ліцею №1 Софія Павленко. Австрійські скаути привезли світло миру у Відень, звідти харцери доправили вогонь до Варшави, а в Польщі естафету перехопили юні українці, серед яких була наша Софійка. Щороку пластуни передають вогонь миру громадам, школам, лікарням, державним установам по всій Україні.

Возможно, это изображение 11 человек, люди стоят и в помещении

Напередодні Різдва Христового завітала Софія і до свого класного керівника Ібрагімової Віри Іванівни, щоб поділитися своїми емоціями, враженнями, фото і передати світло любові та надії.

Тож нехай це світло зігріває душі й серця томаківчан та наближає жадану Перемогу.	<br clear='all'/>
<br/>
	<div class=Назад